ZWYCIĘSTWO NASZYCH TENISISTÓW!

Z przyjemnością informujemy, że w Rejonowych Zawodach w Tenisie Stołowym Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych, które odbyły się w ostatni piątek reprezentacja naszego liceum w składzie: Piotr Głodek, Paweł Perdyła oraz Jakub Piersa zdobyła I miejsce. Gratulujemy i życzymy sukcesów na kolejnych szczeblach zawodów!

SUKCESY NASZEJ UCZENNICY

W dniach 11 - 12 września odbyły się Mistrzostwa Europy Juniorów w Ratownictwie Wodnym, w których brała udział nasza uczennica Marta Skudlik z klasy 2d liceum. Została ona piątą zawodniczką Europy w konkurencji 100 metrów Ratownik oraz dziewiątą w konkurencji 100 metrów Ratowanie manekina w płetwach. Warto dodać, że Marta w listopadzie będzie reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata w Australii. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

TEATR KLAKIER ZAPRASZA

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na pierwsze warsztaty teatralne. Zajęcia rozpoczną się o godz. 15.15 we wtorek 18 września w szkolnej auli. Opiekunki - Aleksandra Bodak i Renata Kubik

Z WIZYTĄ W STRASBURGU

Z wizytą w Parlamencie Europejskim w Strasburgu - wyjazd to nagroda dla Marty Lisowskiej - laureatki I Rudzkiego Dyktanda Godki Śląskiej. Opiekunem Marty oraz koordynatorką Dyktanda jest pani Anna Rzepka.